Масаж Ендосфера

Ендосфера

Послуга Тривалість Вартість
Пробна Ендосфера тіла 60 хв 1550 грн
Пробна ендосфера-терапія обличчя 30 хв 750 грн
Ендосфера локально по проблемним зонам 40 хв 1300 грн
Ендосфера терапія обличчя 30 хв 950 грн
Ендосфера  тіла 60 хв 1800 грн
Сет Ендосфера “Тіло та обличчя” 1 год 30 хв 2600 грн
Курс №6 Сет Ендосфера “Тіло та обличчя” 1 год 30 хв 14700 грн
Курс №6 Ендосфера терапія обличчя 30 хв 5100 грн
Курс №6 Ендосфера  тіла 60 хв 9900 грн
Курс №10 Ендосфера тіла 60 хв 15500 грн

Масаж комірцевої зони

komirДо комірцевої зони відносять область шиї, надпліччя і потиличну область. Саме тут виникають застійні явища, які проявляються відкладенням солей і защемлення хребців, нерідко спостерігається набряклість. Техніка масажу шийно-комірцевої зони викликає особливий інтерес, адже ця область знаходиться в тісному взаємозв’язку з вегетативними сплетіннями, а також важливими внутрішніми органами життєзабезпечення.

Масаж ніг та стоп

Hand massaging feet Image downloaded by Andras Kenez at 7:45 on the 19/11/10

Масаж ніг і стоп володіє унікальними зцілюючими здібностями завдяки застосовуванню технік впливу на важливі нервові закінчення, розташовані на ступнях людини. При розтиранні ніг покращується кровообіг, для жінок зводиться до мінімуму ймовірність появи варикозу.

Масаж обличчя і голови

masfaceМасаж обличчя, шиї та області декольте покращує мікроциркуляцію крові і лімфи, сприяє зняттю набряків; підвищує насичення тканин киснем, підсилюючи їх живлення. Техніки ручного масажу направлені на підвищення тонусу шкіри і м’язів, мають ліфтінговий ефект.

Масаж голови дуже корисний при розумовому та емоційному напруженні. Він повністю звільняє від напруги, знімає біль, розслабляє м’язи і поліпшує кровообіг у голові.

Лімфодренажний масаж

limfoМета лімфодренажного масажу – очищення лімфи. Перші ознаки того, що лімфосистема потребує очищення – набряклість і одутлість обличчя, ранкові набряки навколо очей. Лімфодренаж посилює дію косметичних процедур, дає хороший моделюючий, ліфтинговий і розслаблюючий ефект.

Антицелюлітний масаж

celulitАнтицелюлітний масаж діє направлено на підшкірно-жировий шар, адже саме там знаходиться причина “апельсинової кірки”. Целюліт – це патологія підшкірно-жирового шару, при якому порушуються всі обмінні процеси. Є багато методів антицелюлітного масажу, але всі вони направлені на покращення мікроциркуляції в уражених ділянках, прискорення руху крові і лімфи, усунення набряку та ефективному виведенню токсинів.

Детальніше

Антицелюлітний масаж 3D Babor / бандажі

941_largeDr.BABOR БОДИ ПЛАСТИКА – один з інноваційних методів по боротьбі з яскраво вираженими проявами целюліту, причому первинний результат буде видний відразу.

Детальніше

Обгортання Babor

coverЗнамениті обгортання від BABOR на основі різноманітних видів водоростів, морської солі, мінералів, протеїнів перлини і філіппінських раковин корегує фігуру, укріплює структуру і покращує стан шкіри, вирівнює рельєф. Мінерали і мікроелементи (натрій, калій, магній і кремнієва кислота) підтримують ідеальний баланс шкіри.

Пропонуємо такі види обгортань BABOR:

  • Обгортання “Імператорське молочне” BABOR (скрабування, молочна маска, крем, масаж)
  • Обгортання водоростями BABOR (скрабування, водорості, крем, масаж)
  • Обгортання з вулканічними грязями BABOR (скрабування, термольон, грязі, крем, масаж

Шоколадне обгортання SCHOOP

cover2Мабуть шоколадне обгортання є одна із самих приємних та корисних процедур, яка дозволяє покращити настрій, розслабитись і разом з тим позбутися целюліту.

Детальніше

Су-джок терапія

sudjokПоряд з традиційною медициною у світі широко використовується методи нетрадиційного лікування, серед яких важливе місце займає Су-Джок терапія.

Метод Су-Джок діагностики полягає в пошуку на кисті руки та на стопі больових точок відповідності, які вказують на ту чи іншу патологію.

Детальніше

12