Біо-завивка

Красиві локони завжди у моді, а завивання волосся хімічним способом – найпростіший шлях досягнення ефекту курчавого волосся.

Біо-завивка з’явилась давно і досі не втратила своєї популярності. Створюються завитки завдяки спеціальному хімічному складу, який проникає у структуру волосся, робить їх слухняними. Далі майстер завиває волосся та обробляє фіксатором.

Вигляд зачіски після завивки та здоров’я волосся напряму залежить від препаратів, оскільки використовуючи бігуді одного роміру можна створити різну пружність завитка

Крім того, завивка додає об’єму волоссю та полегшує вкладання, а завдяки новим високоякісним препаратам з мінімальним вмістом аміаку стає можливим відразу після фарбування волосся. Залежно від виду хімічного втручання можна дотримати фіксацію зачіски до 4 місяців.

При хімічному завиванні відбувається хоча і мінімальний, але, все ж таки, вплив, тому обов’язковим є догляд за волоссям після процедури. Варто підібрати відновлюючу косметику з великим вмістом корисних речовин, регулярно робити поживні маски та дотримуватись порад стиліста щодо вкладання волосся. Як результат – розкішні та привабливі локони!

Слід наголосити, що не варто робити завивку якщо:

  • ви дуже часто фарбуєту волосся
  • волосся сильно висвітлене
  • волосся пофарбовано хною
  • під час вагітності
  • під час прийому антибіотиків

Якщо жорсткість та ламкість волосся є видимими, наш спеціаліст підбере суміш, що підходить під даний тип волосся, або запропонує спочатку полікувати його.