Косметологія

Чистка

4istko Один з основних критеріїв краси – гладка, здорова шкіра обличчя. Перший, і, мабуть, найголовніший етап – глибоке очищення.

У нашому SPA – салоні ми проводимо процедури очищення обличчя комплексно з доглядом за шкірою, використовуючи косметику BABOR у відповідності до типу шкіри.

Детальніше

Пілінг

piling

Гліколевий пілінг Olos є косметичною процедурою поверхневого хімічного очищення обличчя. Гліколева кислота – основа такого пілінгу – відноситься до класу фруктових кислот. Цінність її полягає в тому, що завдяки дуже малому розміру молекули, вона здатна проникати в глибокі шари шкіри та впливати на виробіток меланіна, а також стимулювати синтез деяких білкових структур. Руйнуючи міжклітинні зв’язки у роговому шарі, гліколева кислота сприяє інтенсивному відлущенню омертвілих частинок і очищенню шкіри.

Детальніше

Догляд за обличчям та тілом

cropped-cropped-cukorpaszta-wp-head

Догляди для обличчя BABOR балують Вашу шкіру завдяки спеціальним продуктам, що задовільняють потреби шкіри кожного типу/стану і унікальним технікам нанесення.

Догляди BABOR – це не тільки високі результати, але й масажні техніки, які позитивно впливають як на шкіру обличчя, так і на всі тіло. Результат – свіжість і сяйво Вашої шкіри, а також розслаблення, регенерація і баланс всього організму в цілому.

Детальніше

Ін’єкції

Woman in cosmetic medicine treatment getting botox injection, close-up portrait

Косметичні ін’єкції – це можливість без хірургічного втручання, не травмуючи шкіру, на певний час забрати зморшки, покращити пружність та еластичність шкіри, зробити шкіру більш гладкою та молодою на вигляд.

ІН’ЄКЦІЇ ПРЕПАРАТОМ ДИСПОРТ – прекрасний, який не має собі рівних, засіб від зморшок в області перенісся, лоба і дрібних зморшок навколо очей, пов’язаних з мімічними емоційними проявами. Вводиться препарат за допомогою внутрішньом’язової ін’єкції, дія якої пов’язана зі специфікою роботи м’язевих тканин людини. Внаслідок введення препарату підшкірні м’язи послаблюються і сповільнюється процес утворення зморшок, поступово розгладжуються і вже існуючі зморшки. Диспорт не впливає на сусідні тканини, а з часом повністю виводиться з організму, тому ефект від процедури зберігається тільки протягом певного періоду. Для підтримання необхідного ефекту, введення препарату рекомендується проводити повторно, інтервал між курсами в середньому 6 місяців. З кожною наступною процедурою ефект зберігається на більш тривалий час.

Детальніше