Ін’єкції

Woman in cosmetic medicine treatment getting botox injection, close-up portrait

Косметичні ін’єкції – це можливість без хірургічного втручання, не травмуючи шкіру, на певний час забрати зморшки, покращити пружність та еластичність шкіри, зробити шкіру більш гладкою та молодою на вигляд.

ІН’ЄКЦІЇ ПРЕПАРАТОМ ДИСПОРТ – прекрасний, який не має собі рівних, засіб від зморшок в області перенісся, лоба і дрібних зморшок навколо очей, пов’язаних з мімічними емоційними проявами. Вводиться препарат за допомогою внутрішньом’язової ін’єкції, дія якої пов’язана зі специфікою роботи м’язевих тканин людини. Внаслідок введення препарату підшкірні м’язи послаблюються і сповільнюється процес утворення зморшок, поступово розгладжуються і вже існуючі зморшки. Диспорт не впливає на сусідні тканини, а з часом повністю виводиться з організму, тому ефект від процедури зберігається тільки протягом певного періоду. Для підтримання необхідного ефекту, введення препарату рекомендується проводити повторно, інтервал між курсами в середньому 6 місяців. З кожною наступною процедурою ефект зберігається на більш тривалий час.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА – м’яка та безболісна процедура, яка дозволяє виправити дрібні недоліки зовнішності завдяки комплексу ін’єкцій желеподібних препаратів на основі натуральних компонентів. Цей метод застосовується, щоб змінити овал обличчя, форму та розмір губ, лінію підборіддя та скули, форму носа, розгладити зморшки.

МЕЗОБІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ – це відновлення структури шкіри за допомогою спеціальних препаратів, до складу яких входять компоненти по структурі схожі до міжклітинної речовини шкіри. Завдяки цьому відбувається притягування та утримання молекул води, тобто зволоження. Більш ефективною у боротьбі зі старінням є ін’єкційна біоревіталізація. Вітамінні коктейлі додатково живлять тканини, стимулюють та підтримають обмінні процеси.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ – (“біо”- природній, “ре”- повернення, “віта”- життя) – дослівно – повернення до життя природнім способом. Під час процедури у клітини шкіри вводиться чиста нестабілізована гіалуронова кислота, яка по своїй хімічній структурі повністю ідентична гіалуроновій кислоті нашої шкіри. Дана процедура відновлює водно-ліпідний баланс, підсилює синтез колагену, еластину, покращує мікроциркуцляцію і поживлення шкіри. У результаті запускаються всі обмінні процеси, відновлюється природній тонус і здоровий колір обличчя, шкіра глибоко зволожується, підтягується, а зморшки розгладжуються. Біоревіталізація має тривалий результат, який зберігається завдяки збільшенню резерву власної гіалуронової кислоти в шкірі.