Фарбування

farb Гарний, насичений колір волосся допомагає створити імідж, а іноді навіть корегує характер прекрасної половини людства. Відомо, що володарки світлого волосся є легкими в спілкуванні та мають відмінну інтуїцію, темноволосі леді володіють сильним характером та досить часто чітко знають чого хочуть, а руді дівчата – темпераментні. Підкреслити індивідуальність можна завдяки зміні кольору, а завжди бути свіжою та цікавою завдяки експерементам з відтінками.

Фарбування – прекрасний спосіб кардинально змінити стиль, або просто надати волоссю бажанного кольору на довгий період. Крім того, цей метод чудово зафарбовує сивину.

Виробники фарб щороку збільшують колористичну базу відтінків, відповідно до модних тенденцій, та постійно акцентують увагу на безпеку процесу. Як результат волосся стає яскравим, насиченим та блискучим.

 

farb2Погода, настрій, події… Іноді для того, щоб відчути себе «по-іншому» достатньо змінити відтінок волосся і в цьому допоможе тонування.
Тонування – це бережне фарбування за допомогою відтінків без аміаку та перекису водню. Ця процедура має лояльний вплив на волосся, колір змивається відносно швидко, залежно від типу волосся та виду тонування від 2 тижнів до 2 місяців. Барвник змивається поступово, тож не утворюється чіткої межі між корінням та основною масою.

Мелірування – є простішою та більш безпечною процедурою, ніж фарбування, оскільки фарбуються або освітлюються різним ступенням інтенсивності, лише певні пасма волосся. Тут важливий правильний розподіл колористичних акцентів, лише в тому випадку природний колір волосся набуває легкого глянцевого блиску, а зачіска стає вишуканою.

 

farb3Є кілька видів мелірування – мажімеш, шатуш, балаяж, натюрель, омбре, але на піку популярності каліфорнійське мелірування. Техніка данного методу полягає в горизонтальному плавному переході від темних коренів до світлих кінчиків. Це дозволяє створити максимально натуральний ефект волосся, ніби випаленого на сонці, але волосся при цьому залишається живим та доглянутим.

Важливо памятати , що результат після фарбування буде приносити вам радість довше, а пасма будуть випромінювати здоров’я та блиск, якщо дотримуватись порад наших стилістів щодо правильного догляду за волоссям.