Догляд за обличчям та тілом

cropped-cropped-cukorpaszta-wp-head

Догляди для обличчя BABOR балують Вашу шкіру завдяки спеціальним продуктам, що задовільняють потреби шкіри кожного типу/стану і унікальним технікам нанесення.

Догляди BABOR – це не тільки високі результати, але й масажні техніки, які позитивно впливають як на шкіру обличчя, так і на всі тіло. Результат – свіжість і сяйво Вашої шкіри, а також розслаблення, регенерація і баланс всього організму в цілому.

skinovSKINOVAGE PX – ефективні догляди для кожного типу і стану.

Високоефективні компоненти і професійні руки косметолога (масаж Touch по методу BABOR) об’єднує сучасні досягнення в індустрії краси та всесвітньо відомі масажні техніки. Масаж Effective Touch торкає всі аспекти для досягнення безкінечної краси та, за рахунок спеціальних прийомів по шкірі обличчя і шиї, активізує функції всього організму.

 

 

hsrHSR® HIGH SKIN REFINER –   інтенсивний ліфтінг і anti-age

Інтегральний ліфтінг. Розкішний догляд проти зморшок для сяйва свіжості з миттєвим ліфтінг-ефектом. Забезпечує інтенсивний ліфтінг-вплив і зволоження. Активізує процеси регенерації, збільшує щільність і еластичність шкіри. Надійний захист від вільних радикалів і негативного впливу зовнішнього середовища.

Інтегральний anti-age. Абсолютний ефект багаторівневого омолодження: ефективна корекція всіх ознак старіння, миттєвий видимий результат, зменшення глибини мімічних зморшок, відновлення гармонічних рис обличчя.

seaSEA CREATION – джерело безкінечної краси.

Подаруйте Вашій шкірі незабутню бьюті-подорож у серце океану, де кожну мить Ви будете відчувати, як шкіра стає молодшою, насичується активними компонентами, отримує нову енергію. Висококонцентрована сиворотка, нанесена за допомогою тигрової мушлі, ексклюзивний крем, нанесений теплим камінням з окаменілих коралів, дві інтенсивні маски для підвищення щільності, еластичності і бездоганного сяйва молодості. Насолоджуйтесь неперевершеними результатами з BABOR Sea Creation – розкіш океану, що торкнулась Вашої шкіри.

 

kreshBABOR креш-догляди

Згідно філософії Babor, щоб досягти максимального результату, потрібна природа в максимальній концентрації. Експерти компанії об’єднали максимальну концентрацію активних компонентів натурального походження, стерильну упаковку і порцію на одне нанесення – для самої чистої та самої ефективної форми догляду.

 

 

BABOR ампульні курси

Активні компоненти у високій концентрації в поєднанні з максимальним ліфтінг-ефектом і anti-age результатом. Завдяки цьому забезпечується високоефективна корекція всіх ознак старіння шкіри: зморшки розгладжуються, контури обличчя стають більш чіткими, вирівнюється мікрорельєф, шкіра стає більш гладкою, пружною і еластичною.

drbaborDr. BABOR

У співробітництві з ведучими дерматологами та пластичними хірургами Європи була розроблена лінія Dr.BABOR. Препарати і процедури лінії по силі співставимі з лікарськими – це адекватне відображення сучасного рівня розвитку науки, медицини і багаторічного досвіду BABOR – досвіду роботи з високоактивними компонентами, досвіду створення оптимальної основи продуктів, досвіду розробки інноваційних методів процедур.

У лінію Dr. BABOR входять такі серії:

БІОГЕН МАТРІКС

Препарати для інтенсивної регенерації шкіри з унікальним Рослинним Комплексом BIOGEN забезпечують сенсаційні успіхі у передопераійній/передпілінговій підготовці і післяопераційній/післяпілінговій реабілітації шкіри.

ДЕРМА ПЛАСТИКА

Препарати, дія яких направлена на задоволення особливих потреб шкіри і вирішення різнопланових естетичних проблем. Забезпечує переконливі видимі результати, співвіднесені з ефектом радикальних методів.

НЕЙРО СЕНТИЗИВ

Інтенсивний догляд, у склад якого входить особлива нейрокосмевтична комбінація активних компонентів, усуває всі симптоми дуже сухої і гіперчутливої шкіри

СЕБУМ НОРМА

Препарати для інтенсивного догляду за проблемною шкірою.

МІКРОПЛАСТИКА

Hight-tech технології: мікродермобразія і ультразвукові процедури для досягнення переконливих результатів з допомогою апаратних методів.

БОДІ ПЛАСТИКА

Інтенсивна корекція естетичних проблем шкіри тіла. 3D корекція целюліта. Перетворення.

 

ЗОЛОТА МАСКА UNO

zolotaЗолото завжди шанували за його розкіш і красоту. У часи Клеопатри золото використовувався як засіб, що зберігає молодість шкіри. Сьогодні з’явились нові відкриття в області догляду за шкірою – gama PGR, іони і ультразвукова технологія нано – пару. Вони дозволяють в повній мірі отримати насолоду від розкішної, повністю натуральної, процедури омолодження шкіри – золотої маски для обличчя UMO.

Під час процедури використовується золото найвищого ґатунку в 24 карата, яке:

  • надає пружність – золото сповільнює втрату колагену і еластина, стимулює ріст клітин базового шару та володіє підтягуючим ефектом;
  • розгладжує зморшки – золото використовується разом з gama PGR, які прекрасно затримують вологу, надають шкірі ніжність і еластичність;
  • висвітлює та рум’янить шкіру – це відбувається завдяки протизапальним властивостям золота;
  • знищує вільні радикали та попереджає шкіру від старіння;
  • надає золотого сяйва