Послуги

Масаж комірцевої зони

komirДо комірцевої зони відносять область шиї, надпліччя і потиличну область. Саме тут виникають застійні явища, які проявляються відкладенням солей і защемлення хребців, нерідко спостерігається набряклість. Техніка масажу шийно-комірцевої зони викликає особливий інтерес, адже ця область знаходиться в тісному взаємозв’язку з вегетативними сплетіннями, а також важливими внутрішніми органами життєзабезпечення.

Модельні стрижки

Модельні стрижки як для жінок, так і для чоловіків, дозволяють підкреслити ефектність образу, почуття стилю. Навіть класичну стрижку можна зробити модельною, для цього потрібно внести у неї якусь особливість – зробити асиметрію чи змінити форму гривки.

Досягти різноманітності у зачісці можна застосовуючи такий прийом, як мелірування – фарбування кінчиків у контрастні кольори дозволяє завжди бути у тренді, не змінюючи кардинально обрану стрижку.

Масаж ніг та стоп

Hand massaging feet Image downloaded by Andras Kenez at 7:45 on the 19/11/10

Масаж ніг і стоп володіє унікальними зцілюючими здібностями завдяки застосовуванню технік впливу на важливі нервові закінчення, розташовані на ступнях людини. При розтиранні ніг покращується кровообіг, для жінок зводиться до мінімуму ймовірність появи варикозу.

Стрижка гарячими ножицями

Ефективним методом боротьби з посіченими кінчиками та засобом для досягнення ефекту красивого та здорового волосся є стрижка гарячими ножицями.

Лікувальний ефект від такої стрижки полягає в тому, що кожен волосок запаюється на зрізі. Завдяки такій процедурі попереджається втрата поживних речовин та відновлюються захисні функціі волосся. Як результат, волосся зберігає природний блиск, стає здоровим, сильним, еластичним, збільшується в об’ємі, добре зберігає форму. Крім того забезпечується захист від негативного впливу зовнішнього середовища.

Детальніше

Фарбування

farb Гарний, насичений колір волосся допомагає створити імідж, а іноді навіть корегує характер прекрасної половини людства. Відомо, що володарки світлого волосся є легкими в спілкуванні та мають відмінну інтуїцію, темноволосі леді володіють сильним характером та досить часто чітко знають чого хочуть, а руді дівчата – темпераментні. Підкреслити індивідуальність можна завдяки зміні кольору, а завжди бути свіжою та цікавою завдяки експерементам з відтінками.

Фарбування – прекрасний спосіб кардинально змінити стиль, або просто надати волоссю бажанного кольору на довгий період. Крім того, цей метод чудово зафарбовує сивину.

Детальніше

Масаж обличчя і голови

masfaceМасаж обличчя, шиї та області декольте покращує мікроциркуляцію крові і лімфи, сприяє зняттю набряків; підвищує насичення тканин киснем, підсилюючи їх живлення. Техніки ручного масажу направлені на підвищення тонусу шкіри і м’язів, мають ліфтінговий ефект.

Масаж голови дуже корисний при розумовому та емоційному напруженні. Він повністю звільняє від напруги, знімає біль, розслабляє м’язи і поліпшує кровообіг у голові.

Кератинове вирівнювання волосся

Кератинування – це особлива косметична процедура лікування та тотального відновлення волосся тривалої дії. Основна діюча речовина, кератин, відрізняється здатністю заповнювати пошкоджену структуру волосинок і затримувати в них вологу. Важливо, що у склад речовини для кератинування не входять хімічні добавки.

Ефект від процедури можна побачити відразу – волосся стає блискучим, гладким, легко розчісується, а вкладання стає простим та приємним. Крім того цей догляд підходить для будь – якого типу волосся та не змінює його структури.

Лімфодренажний масаж

limfoМета лімфодренажного масажу – очищення лімфи. Перші ознаки того, що лімфосистема потребує очищення – набряклість і одутлість обличчя, ранкові набряки навколо очей. Лімфодренаж посилює дію косметичних процедур, дає хороший моделюючий, ліфтинговий і розслаблюючий ефект.

Біо-завивка

Красиві локони завжди у моді, а завивання волосся хімічним способом – найпростіший шлях досягнення ефекту курчавого волосся.

Біо-завивка з’явилась давно і досі не втратила своєї популярності. Створюються завитки завдяки спеціальному хімічному складу, який проникає у структуру волосся, робить їх слухняними. Далі майстер завиває волосся та обробляє фіксатором.

Вигляд зачіски після завивки та здоров’я волосся напряму залежить від препаратів, оскільки використовуючи бігуді одного роміру можна створити різну пружність завитка

Детальніше

Антицелюлітний масаж

celulitАнтицелюлітний масаж діє направлено на підшкірно-жировий шар, адже саме там знаходиться причина “апельсинової кірки”. Целюліт – це патологія підшкірно-жирового шару, при якому порушуються всі обмінні процеси. Є багато методів антицелюлітного масажу, але всі вони направлені на покращення мікроциркуляції в уражених ділянках, прискорення руху крові і лімфи, усунення набряку та ефективному виведенню токсинів.

Детальніше

123