Чистка

4istko Один з основних критеріїв краси – гладка, здорова шкіра обличчя. Перший, і, мабуть, найголовніший етап – глибоке очищення.

У нашому SPA – салоні ми проводимо процедури очищення обличчя комплексно з доглядом за шкірою, використовуючи косметику BABOR у відповідності до типу шкіри.

 

Салон BABOR BEUATY SPA пропонує:
41 43 42
Ультразвукова чистка з BABOR дозволяє безболісно, швидко і ефективно очистити шкіру обличчя. Суть методу полягає в тому, що на епідерміс діють ультразвукові коливання безпечної частоти. При цьому проходить мікронагріття та мікровібрація тканин, як масаж, але на клітинному рівні. Це призводить до видалення омертвілих частинок та підсилення процесів регенерації.

Крім того, при ультразвуковій чистці обличчя не потрібно розпарювати та механічно впливати на шкіру, також не потрібна підготовка чи спеціальний післядогляд за обличчям, метод не викликає алергії та підходить для всіх типів шкіри

Ферментне очищення з BABOR

Преміальний догляд BABOR Skinovage – це комбінація високоефективних продуктів BABOR у поєднанні з унікальним авторським масажем BABOR Effective Touch, який визнаний однією з найбільш ефективних косметичних процедур. Особливою відмінністю даної процедури є можливість підібрати догляд під особливі потреби кожної шкіри.

Глибоке очищення Dr. BABOR

Лінія Dr. BABOR була розроблена у співробітництві з провідними дерматологами і пластичними хірургами Європи. Препарати та процедури по силі дії відповідають лікарським, оскільки виступають в якості альтернативи хірургічному втручанню та апаратним методикам омолодження. Ця лінія працює зі зморшками, синяками під очима, пігментними плямами, а також целюлітом та розтяжками.

У серію входять засоби для шкіри обличчя та тіла, а завдяки наявності “продуктів-компаньйонів” можна підібрати повноцінний догляд для комплексного вирішення проблеми.