Розвиток і Відповідальність

Девіз BABOR – дбайливе ставлення до природи.

Стійкий розвиток і відповідальність є невід’ємними принципами і глибоким переконанням BABOR. Цей принцип компанія перетворює в реальність шляхом здійснення вклада у вирішення проблем забруднення навколишнього середовища і приймаючи участь у соціальних проектах, що організовуються по всьому світі. Турбота про природу – один з секретів краси, який BABOR збагнув і з задоволенням розкриває усьому світу.

Розумне споживання енергії

Збереження лісу

Любов до тваринного світу

bab3

Відповідальність перед оточуючим середовищем починається вже з використання електрики. BABOR використовує тільки електрику з відновлювальних джерел, що постачається компанією RWE. Крім того, співробітники BABOR також піклуються про навколишній світ – при спільному співробітництві з компанією STAWAG, постачальником енергії в м. Ахен, керівники BABOR заохочують працівників, які використовують екологічно чисті авто. На території фабрики є спеціальна станція для зарядки таких автомобілей.

bab5

З 2010 року всі промо-матеріали BABOR друкуються виключно на папері, сертифікованому FSC.
FSC-незалежна і некомерційна організація, функції якої полягають у створенні системи підтвердження екологічної і соціальної відповідальності. Знак FSC – показник того, що продукція виготовлюється з ліса, у якому ведеться екологічне і соціальне господарство. Використовуючи такий папір BABOR допомагає попередити незаконне вирубування лісів і вносить свій вклад у захист навколишнього середовища.

Freunde

Стійкий розвиток і відповідальність перед природою означає і повагу до її творінь. При розробці і перевірці ефективності нових активних компонентів BABOR ніколи не тестував і не буде тестувати їх на тваринах. BABOR не проводить дослідження на тваринах ні під час виробничого циклу, ні при тестуванні готового продукту.