Про BABOR

BABOR  – винахідник в області професійного догляду за шкірою

bab1

Філософія BABOR бере свій початок в середині минулого століття. У 1995 році лікар  Міхаель Бабор запатентував легендарну формулу HY-ÖL®  – формулу унікального і до сих пір неперевершеного гідрофільного очищення на олійній основі.

У власній науково-дослідній базі в Ахені (Німеччина), при активній участі з авторитетними ВУЗами, Babor розробляє ФОРМУЛИ КРАСИ – інноваційні, науково обґрунтовані, що поєднують високу концентрацію натуральних компонентів з відмінною якістю і феноменальною ефективністю.

Продукти BABOR розробляються при пильному дотриманні екологічних норм та рекомендацій по захисту біологічних видів і природнього різноманіття.

Висока чистота і виключна якість вихідної сировини зумовлюють неперевершену  ефективність і оптимальні гіпоалергенні показники продуктів BABOR. Ці два фактори постійно підтверджуються незалежними клінічними і дерматологічними тестами, а також численними клієнтами у всьому світі.

Для забезпечення єдиного міжнародного стандарту високої якості BABOR у  всьому світі ведучими спеціалістами був розроблений BABOR Метод. Він гарантує дотримання протоколів та чітких технік виконання фірмових косметичних доглядів, найвища якість яких поєднується з приголомшливим ефектом і насолодженням красою.

Професійне застосування продуктів в руках висококваліфікованих спеціалістів BABOR BEUTY SPA гарантує видимі  відчутні результати.