Лікування та догляд за волоссям

Основна складова красивого волосся – це їх здоров’я.

likuvannya

Спеціалісти ношого салону пропонуюсь сучасні ефективні процедури для дуже пошкодженого волосся. Ми працюємо лише з професійними засобами догляду, які вирішують цілий комплекс проблем та дають швидкий результат, однак іноді потрібно пройти курс процерур, щоб зберегти ефект надовго.

Будь яке пофарбування, будь яким фарбником, будь якої складності… без пошкодження волосся.

OLAPLEX

olaplexOLAPLEX- найновіший американський засіб для швидкого відновлення волосся, це професійна трьох ступенева система, яка попереджає пошкодження волосся до, під час та після фарбування, випрямлення волосся або біо-завивки.

OLAPLEX – ваша впевненість і якості волосся і нові безмежні можливості для створення ідеальних образів.

Вперше можна не шукати компроміс між збереженням волосся і результатом фарбування. Після першого ж застосування ви побачите, яким, блискучим і міцним стало волосся, наскільки воно легко розчісується і легко вкладається – кожен день, протягом довгого періоду.

L’Oreal

Косметика L’Oreal являється експертом у сфері догляду за волоссям. Пропонуємо серію догляду для ослабленого ламкого волосся та для волосся, що регулярно переносить шкідливу хімічну дію – Power Dose Color від L’Oreal Professionnel. У складі цього інноваційного продукту містяться поживні та зволожуючі речовини, натуральні масла, рослинні екстракти, а також хімічні сполуки, що відновлюють структуру волосся та захищають від агресивної дії зовнішнього середовища. Важливо, що косметика для волосся L’Oreal благотворно впливає не лише на стан локонів, але й шкіри голови, позбавляє від лупи, свербіжу.

 

Lebel

Косметика Lebel родом з Японії, де дуже цінують натуральність косметичних засобів. У складі будь – якого з продуктів обов’язково є квіти, водорості або плоди, що дарують волоссю неперевершену легкість. Натуральність марки дозволяє використовувати всі продукти навіть вагітним чи людям, схильним до алергії.

Пропонуємо понуритись у казковий світ ароматного догляду та не лише оздоровити волосся, але й отримати естетичне задоволення з SPA процедурами від Lebel.

SPA – програми від Lebel

“Абсолютне щастя для волосся”

 

 

 

Багаторівнева інноваційна програма «Абсолютне Щастя для Волосся» спеціально розроблена для тотального відновлення та регенерації пошкодженного волосся на глибокому молекулярному рівні. Завдяки поєднанню натуральних корисних компонентів і новітніх розробок ця «смачна» процедура не лише оздоровлює локони, але й дбає про шкіру голови – має протизапальну дію та сприяє росту нового здорового волосся.

“Життєва Сила”

Концептуально новий SPA – догляд «Життєва сила» дозволяє відновити пофарбовані, сухі, ламкі локони, та захистити волосся перед фарбуванням або хімічною завивкою. У склад цього надзвичайного догляду входять унікальні та незамінимі компоненти – комплекс клітинних мембран СМС, кераміди, ліпіди, 16 видів амінокислот, протеїни кератину, пшениці, шовку, сої та інші активні компоненти. Вирівнюючи внутрішню структуру волосся “елементи” сприяють рівному та більш глибокому розподіленню кольорового пігменту і перешкоджають руйнуванню структури волосся при хімічному впливі. Вже після першого застосування волосся набуває приголомшливого блиску, здорового вигляду, гладкості та надзвичайної міцності.

“Блиск та Сила”

Експрес-догляд«Блиск і сила» дозволяє за короткий період відновити локони та надати їм доглянутий вигляд. Активні компоненти цієї серії дозволяють миттєво наситити волосся вологою та поживними речовинами, а фіксуючі засоби збережуть надовго отриманий ефект. Результатом догляду “Блиск та сила” є відновлення природного гідроліпідного шару, що забезпечує оновлення волосся та надає чудовий блиск та силу. Програма володіє ефектом детоксикації, сприяє продовженню молодості шкіри та волосся, захищає від пошкоджуючих факторів.