Принцип BABOR LIKE

bab2

BABOR LIKE – це обіцянка. Обіцянка, яку дають Вам співробітники BABOR в більш ніж 60 країнах світу.

BABOR LIKE – це основні принципи компанії: L = Leadership, I = Ideas, K = Know-how и E = Enthusiasm.

BABOR LIKE – це кредо №1 в сегменті професійної косметики, згідно якому команда BABOR прагне поставити самі останні, інноваційні ідеї на службу Вашій красі.

 

 

Колись самий перший продукт BABOR ознаменував своєю появою початок нової ери у косметології, і от вже більше п’яти десятиліть легендарна ГІДРОФІЛЬНА ОЛІЯ HY-ÖL® по праву вважається BEAUTY-MUST-HAVE. Наступним глобальним відкриттям BABOR стали АМПУЛИ КРАСИ, які підняли догляд за шкірою на принципово новий рівень.

З самих перших кроків зусилля BABOR були спрямовані на створення професійних продуктів на основі активних компонентів натурального походження. Погляди в майбутнє гарантують, що у продукти BABOR завжди будуть інтегровані тільки найкращі компоненти.

Однак енергія інновацій – це не тільки бездоганна якість продуктів. Для партнерів BABOR у салонах і SPA були розроблені елітні концепти, які визначають світовий розвиток бьюті-дизайну, тому клієнти BABOR у всьому світі відразу і безпомилково впізнають фірмовий стиль BABOR, стиль, в якому найвища якість об’єднується з надзвичайним ефектом і насолодою красою.