Про салон

Салон краси преміум класу BABOR BEAUTY SPA гостинно відчинив свої двері та почав натхненно працювати в ім’я краси з 2011 року.

Щоби Ви завжди могли виглядати та почувати себе неперевершено, ми пропонуємо високого рівня послуги у сфері косметології, омолодження, повний комплекс догляду за волоссям, всі види перукарських послуг – пофарбування, мелірування, кератинування, послуги nail-майстра, візажиста та масажиста.

Ми підібрали команду професіоналів та для того, щоб кожен Ваш візит у BABOR BEAUTY SPA заряджав Вас новою енергією, дарував радість та був сповнений приємних вражень.

Вже 5 років ми є офіційними і єдиними представниками у Львові бренда BABOR, лідера в області професійного догляду за шкірою класу lux.

Центр краси BABOR знаходиться у Ахене (Німеччина). Більш ніж 50 років команда талановитих спеціалістів посвячує себе служінню прекрасному. Завдяки їх ноу-хау BABOR являється одним з ведучих косметичних брендів в світі. Основна мета BABOR – задоволення всіх потреб шкіри клієнтів, досягнення здорової, красивої шкіри і максимальне продовження її молодості. Для цього експерти BABOR постійно працюють над підвищенням ефективності і гіпоалергеності продуктів, використовують екологічно чисту термальну воду, передові технології та найвищі стандарти якості. Як результат – повноцінний SPA догляд для красоти Вашої шкіри.

BABOR BEAUTY SPA вже сьогодні реалізує концепцію салону майбутнього. Ми гарантуємо професіоналізм та розкішну атмосферу для вашого відпочинку, адже красота наших клієнтів має бути у найкращих руках.